Dažymo Darbai

įgyvendiname jūsų svajones

Namų Dažymas

namo apdaila

 

Medžiagos

Dirbame tiek su savo profesionaliomis, tiek su kliento turimomis medžiagomis. Taip pat mes pritaikome nuolaidas savo medžiagoms, o esant didesniems medžiagų kiekiams su tiekėjais suderiname didmenines kainas.Prireikus padedame transportuoti dažymui ir dažymo paruošimui skirtas medžiagas i reikiamą vieta.

Paruošimas dažymui

Prieš medinio namo dažymą įvertiname esamo paviršiaus būklę, jeigu yra atsilupę seni dažai, juos nuskutame, šaliname medienos plyšimus ir pelėsį, gruntuojame patikimu gruntu arba tiesiog nuvalome paviršių su šepečiu, kur reikia keičiame prastos būklės lenteles, jeigu tai naujas obliuotas ar neobliuotas medinis paviršius apdorojame medieną apsauginėmis priemonėmis nuo drėgmes ir pelėsio.

Dažai

Mediniu namu dažymui naudojame jau išbandytus ir laiko patikrintus  dažus, taip pat ir apsaugines priemones:

 • Remmers.
 • Vivacolor.
 • Topcolor.
 • Tikkurilla.
 • Thompsons waterseal.
 • Johnstones.
 • Crown.

Medinio Namo Dažymo specifika

Visuomet geriau rinkitės spalvotą medienos apsaugos priemonę, nes bespalvis produktas nesuteikia pakankamos UV apsaugos. Prieš naudojimą dažus reikia gerai išmaišyti. Retkarčiais pamaišykite ir dažymo metu. Išbandykite dažus ant nedidelio paviršiaus, kad įsitikintumėte atspalvio tinkamumu. Tolygų rezultatą pasieksite jeigu rąstą ar lentą apdorosite po vieną, išilgai medienos tekstūros. Kad išvengtumėte dažų atspalvio skirtumo, viename inde turėkite paruošę pakankamą kiekį dažų. Medinius paviršius dažykite vienu kartu po vieną lentą. Perėjimus reikėtų planuoti ten, kur tai savaime suprantama, pvz., ties langais, durimis ar kampuose (ypač svarbu, kai dažoma medienos apsaugos priemone). Dažyti paviršių rekomenduojama 2 kartus. Nepamirškite, kad tikrasis atspalvis bus matomas tik po to, kai pilnai išdžius dažai. Ypatingai kruopščiai apdorokite medinių paviršių galus tiek gruntuojant, tiek ir dažant juos, kad drėgmė negalėtų patekti į medieną. Teptuką laikykite sandariai užsegtame polietileno maišelyje, kad galėtumėte jį naudoti, jeigu dažysite sekančią dieną. Nedažykite vakare, nes ant paviršiaus iškritusi rasa gali dažytą paviršių paversti matiniu. Nerekomenduojama dažyti tiesiogiai saulėje esančių paviršių. Geriausias metu laikas mediniams fasadams dažyti yra vėlyvas pavasaris, vasara, Atminkite, kad dažymui geriausiai tinka temperatūra nuo +15 iki +28 °C, o santykinė oro drėgmė neturėtų viršyti 80 %. Mediniams namams geriausia naudoti tik profesionales priemones.todėl kad pasirinktos neprofesionalios medžiagos laikys neilgiau nei 5 – 7 metus.

Tarnavimo laikotarpis

Jeigu gerai paruošti namo sienų paviršiai, tarnavimo laikotarpis prasideda nuo 10 metų ir priklauso nuo pasirinkto dažų gamintojo.

Fasado priežiūra

Privalu fasadą nuolat stebėti, kad ant paviršiaus nesusidarytų pelėsis neatsiluptų dažai (nuo kažkokių nenumatytų veiksnių), neapsamanotų. Pastebėjus bent vieną iš išvardintų pokyčių nedelsiant pašalinti susidariusią problemą.

Per kiek laiko nudažome?

Medini namą iki 400m2 galima nudažyti 7 – 10 dienų laikotarpyje.

Kaina

Medinio namo dažymo kaina su paruošimu kainuoja nuo 4 – 8 Eur už 1m2. Medžiagų kaina priklauso pagal kokybės ir kainuoja nuo 0,5 – 2  Eur už 1m2.

 

skambinkite dėl namo dažymo darbų profesionalams tel. (8-600) 54544

namas Anykščiuose prieš dažymą

namas Anykščiuose po dažymo

po struktūrinio tinko purškimo

prieš strukturinio tinko purskimą

pirtis Anykščiuose prieš dažymą

pirtis Anykščiuose po dažymo

medinis namas Ukmergėje prieš dažymą

medinis namas Ukmergėje po dažymo

medinis namas prieš dažymą Ukmergėje

medinis namas po dažymo Ukmergėje

Teirautis dėl Dažymo Darbų

tel. +370-600-54544
arba rašykite žinutę!
siunčiama ... prašome palaukti
Jūsų žinutė išsiųsta. Ačiū!

Siųsti Užklausą


 

Kad Namo Apdaila būtų APDAILA!

Rekomenduojame
Aukštos Klasės Dažus
Kokybiškam Sienų Dažymui

Dirbdami pasikliaujame įgyta patirtimi, sukauptomis žiniomis, o pasitikėjimo suteikia patenkinti klientų lūkesčiai ir puikios rekomendacijos. Mūsų komandą, gyvuojančią jau ne vienerius metus, sudaro profesionalūs nariai, kurių atsidavimas darbui leidžia pasiekti geriausių rezultatų.

Mes mylime savo darbą ir galime jį atlikti Geriausiai.

  Patariame dėl:
 • Dažų Pasirinkimo
 • Sienos Paruošimo
 • Dažymo Struktūros Pasirinkimo
 • Visų apdailos darbų